Як працювати з Getty Images в Україні

Співпраця з фотографами

Друзі, український офіс Getty Images шукає та запрошує до співпраці новинних фотографів, які висвітлюють життя українців та військові дії в Україні. 

Ми хочемо допомогти в інформаційній боротьбі нашій країні, і максимально розширити новинне висвітлення війни в Україні у всьому світі.


Чому Getty Images?

  • Отримаєте доступ до однієї з найбільших глобальних дистриб’юторських мереж контенту. Наша платформа — Getty Images продається в понад 100 країнах через всі сегменти – медійний, корпоративний та агентський. Ми — світовий лідер і зберігаємо найсильнішу світову позицію в індустрії ліцензування контенту
  • Ваш контент побачать провідні світові медіа
  • Допоможете ЗМІ в усьому світі розповідати правдиві журналістські історії за допомогою виразних фото з місць подій
  • Зможете заробляти гроші кожного разу, коли світові медіа, корпоративні клієнти Getty Images ліцензують одну з ваших фотографій.


Якщо ви зацікавлені у співпраці, надішліть, будь ласка, приклади своїх робіт на електронну пошту editorial@globalimages.ua


Щоб вирізнити Getty Images на редакційному ринку та обмежити дублювання висвітлення, редактори Getty Images дотримуються високих стандартів і зазвичай пропонують співпрацю лише працюючим фотографам. Будь ласка, додайте посилання на Ваші роботи у виданнях, ми просимо надсилати фото у форматі JPG, 300 DPI. Пріоритетність усіх поданих матеріалів залежить від останніх новин, змісту та територіальних потреб. Якщо Ваша робота відповідає критеріям Getty Images, ми зв’яжемося з Вами щодо подальшої співпраці.

Відправити запит

Зв'яжіться з нами

ТОВ "ГЛОБАЛ ІМІДЖЕС ЮКРЕЙН"

01032, м.Київ, вул. Саксаганського, 119, 8 поверх

Бізнес Центр "Ботанік Тауер"

Tel: +38 (044) 277 99 66

Email: ukraine@globalimages.ua